tory bowlingowe
fot. A.Ciereszko

Okazując kartę OK Poznań można wynająć jeden tor do gry na godzinę z 25% zniżką. z toru może korzystać maksymalnie 6 osób. Z oferty OK Poznań można korzystać wielokrotnie w dniach (niedziele): 6.08, 13.08, 20.08, 27.08 w godzinach otwarcia obiektu, tj od 12:00 do 20:00. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana, opcjonalnie można jej dokonać pod numerem telefonu: 507 414 005 (w godzinach pracy Bowlingu) lub 61 871 06 42 od 8:00 do 16:00.

Bowling na Ratajach mieści się w kompleksie sportowym Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji na Os. Piastowskim 106A. Jest to obiekt wyposażony w cztery profesjonalne, skomputeryzowane tory, podświetlane światłem ultrafioletowym. Korzystający z bowlingu mają do dyspozycji bar z napojami i przekąskami.

Bowling położony jest w zielonym otoczeniu, nad Wartą, prowadzi do niego prawobrzeżna nitka Wartostrady. W pobliżu obiektu bowlingowego działają takie atrakcje jak skatepark, orlik, boiska do siatkówki plażowej oraz korty tenisowe i do padla.

Sprawdź:

POSiR

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji są zakładem budżetowym Miasta Poznania. Zarządzają miejskimi obiektami sportowo-rekreacyjnymi, m.in pływalniami, kortami do gry w tenisa, kąpieliskami. POSiR jest także organizatorem wielu sportowych wydarzeń w mieście, jak przykładowo Spartakiada Seniorów, Poznań Maraton i Poznań Półmaraton.

Dziękujemy, że rozliczasz podatki w Poznaniu

OK Poznań to program przygotowany przez Miasto dla mieszkańców, którzy rozliczają tu swoje podatki. Osoby, które mają aktywną kartę OK Poznań, mogą korzystać z 125 zniżek u 58 partnerów programu, m.in. w takich obszarach, jak kultura, sztuka, sport i rekreacja, zdrowie, czas wolny, gastronomia, edukacja.