Bowling na Ratajach - podesty przy torze bowlingowym

Zajęcia ruchowe na pływalniach

Czy zima to dobra pora do nauki pływania na dekach SUP albo kajakach? Jak najbardziej! Umiejętności, które zdobędziecie teraz pod dachem, możecie wykorzystać latem na jeziorach i rzekach.

Na naukę pływania na deskach SUP zaprasza Pływalnia Miejska Atlantis. Zajęcia odbywają się na dużym basenie i skierowane są do dzieci potrafiących pływać. Będą się one odbywały w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10.00-12.00, a ich koszt to 25 zł za 2 godziny. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Zapisy odbywają się poprzez e-mail:

Pływalnia Atlantis - dzieci pływają na deskach SUP

Przygodę z kajakarstwem pod dachem można z kolei rozpocząć na Pływalni Miejskiej Winogrady. To również propozycja spędzenia czasu na dużym basenie kierowana dla dzieci potrafiących pływać. Na kajaki zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00-11.00, a koszt zajęć to 25 zł za 2 godziny. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Zapisy odbywają się poprzez e-mail:

Pływalnia Winogrady - dzieci pływają w kajakach

Na pływalniach Atlantis, Rataje i Winogrady w czasie ferii czekają ponadto gry i zabawy z animatorem. W zależności od umiejętności pływackich można wybrać zajęcia na dużym lub małym basenie. Koszt to 25 zł za 2 godziny.

Dzieci grają w piłkę wodną w basenie

Terminy zajęć:

Atlantis

  • 11:30 – 13:30 (pn – pt) basen sportowy
  • 13.30 – 15:30 (pn – pt) basen rekreacyjny (mały)

Rataje

  • 11:00 – 13:00 (pn – pt) basen sportowy i rekreacyjny

Winogrady

  • 9:00 – 11:00 (wtorki) basen sportowy
  • 9:00 – 11:00 (czwartki) basen rekreacyjny

Promocje cenowe

W czasie ferii warto odwiedzać pływalnie POSiR w godzinach przedpołudniowych i wczesnopopołudniowych. W dni powszednie (pn-pt) dwugodzinny pobyt na basenie to koszt zaledwie 20 zł dla seniorów oraz 25 zł dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia (promocja obejmuje również opiekunów dzieci do lat 13). W przypadku Pływalni Miejskiej Chwiałka promocja obejmie dwie 45-minutowe tercje w cenie 15 zł dla seniorów i 19 zł dla dzieci i młodzieży. W soboty i niedziele warto skorzystać z promocji "Rodzinny Weekend", w ramach której dorośli wchodzą na basen w cenie biletu ulgowego.

Fani wygrzewania się w saunie podczas ferii będą mieli tę atrakcję w cenie biletu na basen.

Szczegóły, w tym dokładne godziny funkcjonowania poszczególnych promocji, są dostępne po kliknięciu cennika wybranej pływalni:

Bezpłatne wejścia na obiekty

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy jak co roku przygotował również pulę bezpłatnych wejść dla dzieci na pływalnie i lodowiska POSiR oraz bowling na Ratajach. Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym . Przed zapisaniem dziecka prosimy o zapoznanie się z podstroną: Bezpłatne zajęcia na obiektach, na której znajdują się m.in. potrzebne do wypełnienia dokumenty oraz terminy dostępności poszczególnych atrakcji.

Bowling Rataje czynny dłużej

W czasie ferii Bowling na Osiedlu Piastowskim w poniedziałki, środy i piątki będzie czynny już od godziny 10.00. W te dni do godz. 15.00 będzie można wynająć tor w promocyjnej cenie 60 złotych za godzinę!

Bowling na Ratajach - podesty przy torze bowlingowym