Pływalnia Rataje
fot. Adam Ciereszko

Nowe ceny 45-minutowego pobytu na Pływalni Miejskiej Chwiałka to 13 zł (bilet ulgowy) i 16 zł (bilet normalny). W stosunku do dotychczasowych cen jest to podwyżka o 1 zł. Na pozostałych obiektach, tj. Atlantis, Rataje i Winogrady bilet jednorazowy obejmuje korzystanie z pływalni przez 60 minut i od pierwszego lutego będzie kosztował 17 zł (ulgowy) oraz 19 zł (normalny). W tym przypadku jest to wzrost o 2 zł. Korekta cennika jest efektem wzrostu kosztów utrzymania basenów i pomimo wcześniejszego wprowadzenia przez POSiR rozwiązań oszczędnościowych była nie do uniknięcia.

Warto zauważyć, że ceny pozostałych usług nie zmieniają się.

W czasie ferii warto korzystać z promocji

Podwyżek nie odczują osoby korzystające z oferty, którą Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wprowadziły na czas ferii zimowych. Znajdziemy w niej np. promocję dla seniorów. Dla tej grupy dwugodzinny pobyt na basenach Atlantis, Rataje i Winogrady w godzinach przedpołudniowych i wczesnopopołudniowych od poniedziałku do piątku to koszt 20 zł. Dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz opiekunowie dzieci do lat 13 za dwugodzinny pobyt w tym samym czasie zapłacą 25 zł. Podobna promocja na Chwiałce będzie dotyczyła dwóch 45-minutowych tercji w cenie 15 zł dla seniorów i 19 zł dla dzieci i młodzieży.

W soboty i niedziele na pływalniach POSiR warto korzystać z promocji "Rodzinny Weekend", w ramach której dorośli wejdą na basen w cenie biletu ulgowego. Fani wygrzewania się w saunie podczas ferii będą mieli tę atrakcję w cenie biletu na basen.
Szczegóły, w tym dokładne godziny funkcjonowania poszczególnych promocji, są dostępne w artykule Mnóstwo atrakcji podczas ferii z POSiR.