komunikat

Na basen we dwójkę – to się opłaca!

Nowa propozycja zajęć z instruktorem skierowana dla dwóch osób to oferta, która daje możliwość indywidualnych, kameralnych warunków nauki/doskonalenia pływania i jednocześnie oznacza oszczędność w porównaniu z zajęciami indywidualnymi dla 1 osoby.

Jednorazowa cena zajęć dla dwóch osób to 140 zł (plus cena wstępu na basen). Wybierając pakiet minimum czterech zajęć możemy liczyć na bonus w jednej z dwóch opcji – 130 zł (plus cena wstępu na basen) lub 140 zł (cena zawiera bilet wstępu na basen). Pełen cennik zajęć można znaleźć na stronie wybranej pływalni.

Zmiana cen biletów

Od 11 listopada 2021 r. ulegają zmianie ceny jednorazowych biletów wstępu na basen. Na pływalniach Atlantis, Rataje i Winogrady 60-minutowy pobyt na basenie będzie kosztował 17 złotych (bilet normalny) i 15 złotych (bilet ulgowy). 45-minutowa wizyta na Chwiałce będzie kosztowała odpowiednio 15 i 12 złotych.

Pełen cennik można znaleźć na podstronie wybranej pływalni. Zmiana cen 11 listopada będzie miała miejsce również na Lodowisku Chwiałka.