Pływalnia Winogrady - hala basenowa i napis POSiR

Promocje

Dla osób korzystających z Pływalni Miejskiej Winogrady w sierpniu POSiR przygotowały kilka promocji. W weekendy do godziny 13.00 osoby dorosłe mogą korzystać z basenu w cenie biletu ulgowego (15 zł za 1 h). Dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz poznaniaków w wieku 60+ wprowadzono dodatkowo promocyjny bilet trzygodzinny w cenie 25 złotych, obowiązuje on codziennie. W okresie wakacyjnym opłaca się również korzystać z sauny. 75-minutowy bilet basen+sauna będzie kosztował tyle samo ile zwykły bilet wstępu na pływalnię.

Zajęcia

Na dzieci, dorosłych i seniorów czekają ponadto zajęcia w wodzie. Do końca wakacji na Pływalni Miejskiej Winogrady będzie funkcjonowała Letnia Szkoła Pływania. Intensywne pięciodniowe kursy będą miały miejsce od poniedziałku do piątku. Mogą z nich korzystać dzieci oraz dorośli. Na zajęcia w ramach Letniej Szkoły Pływania obowiązują zapisy w kasie pływalni, telefonicznie pod nr 503 436 934 lub mailowo pod adresem: .

Dobrą zabawę dla dzieci gwarantują także zajęcia z animatorami. Od poniedziałku do piątku w godz. 9.15 – 10.45 oraz 12.15 – 13.45 na małym basenie przygotowujemy zabawy w wodzie. Wykorzystujemy zabawki, piłki, bramki i kosze do gry. Na tę formę zajęć nie ma zapisów. Wystarczy zakupić na nie specjalny bilet w kasie w cenie 25 zł.

Przypominamy także, że do 22 sierpnia na Pływalni Miejskiej Winogrady oraz pozostałych basenach krytych POSiR trwa przedsprzedaż zajęć Akademii Pływania POSiR, które ruszą we wrześniu. Osoby, które skorzystają z przedsprzedaży, mają gwarancję cen z poprzedniego sezonu zajęć.

Zapraszamy!