Dobra wiadomość dla pasjonatów tenisa ziemnego. Rozpoczynamy zapisy na trzecią edycję cyklu Turniejów Tenisa Ziemnego POSiR OPEN Lato 2022. Na kortach Oddziału Rataje POSiR na Os. Piastowskim rywalizować będą pary deblowe oraz miksty. Pierwszy z turniejów już w sierpniu.

Udział w turniejach wzorem zeszłego roku mogą wziąć pełnoletnie kobiety i mężczyźni. Zaplanowano osobny turniej deblowy dla kobiet, mężczyzn oraz par mieszanych. Zawody rozegrane zostaną na czterech kortach o nawierzchni ziemnej. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe dla finalistów poszczególnych turniejów!

Program i wyniki

Nagrody

Przewidziano nagrody rzeczowe oraz trofea sportowe dla finalistów . Dodatkowo uhonorowani zostaną MVP – czyli najlepsze/si zawodniczki/cy poszczególnych rozgrywek.

Pakiety startowe

W skład pakietów startowych dla wszystkich uczestniczek i uczestników turniejów wchodzi: niespodzianki od sponsorów, ciepły posiłek oraz napoje.

Zapisy

Ze względu na obecna sytuację związana z COVID-19 zapisów można dokonywać wyłącznie mailowo na adres .

Zgłoszenie jest możliwe wyłącznie za pomocą wypełnionego, podpisanego i zeskanowanego Formularza zgłoszeniowego (PDF) – oryginał formularza będzie wymagany w dniu turnieju.

Następnie po potwierdzeniu przez Organizatora faktu zapisu danej pary na turniej, Organizator prześle mailowo instrukcję jak dokonać opłaty startowej.

Limit uczestników w każdym turnieju wynosi 16 par. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby drużyn, w zależności od liczby zgłoszeń. Obowiązuje kolejność zapisów. Opłata startowa wynosi 130 złotych od osoby za każdy turniej, płatna przelewem po mailowym potwierdzeniu zapisu na dany turniej przez Organizatora. Po wyczerpaniu limitu miejsc na dany turnieju, zapisy prowadzone będą na listę rezerwową.

Lokalizacja

Korty tenisowe POSiR Oddziale Rataje, os. Piastowskie 106A w Poznaniu.

Regulamin

Przed wzięciem udziału w cyklu należy obowiązkowo zapoznać się z Regulaminem rozgrywek (PDF). Wszelkie spory rozstrzygane będą na miejscu przez organizatora.

Zapraszamy serdecznie

Jeśli masz jakieś pytania, napisz na .

Zapraszamy również na nasze wydarzenia na Facebooku oraz stronie POSiR.

Organizatorzy

  • Miasto Poznań
  • Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji

Partnerzy

fortuna
gehwol
miralex
Nostro Cafe