Pływalnia kryta Atlantis

Kontakt

Pływalnia miejska Atlantis

os. Stefana Batorego 101
60-687 Poznań

e-mail:

Uwagi i reklamacje prosimy zgłaszać pod adresem e-mail:

Pływalnia czynna jest codziennie w godzinach:

  • poniedziałek - piątek: 6:00 - 22:30
  • sobota, niedziela i święta: 7:00 - 22:00

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Atlantis

Informacja dla osób korzystających z kursów i zajęć na basenach POSIR

Uprzejmie informujemy, że kursy i zajęcia organizowane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji na naszych pływalniach zostaną dokończone po wznowieniu działalności przez obiekty pływackie.


Obiekty sportowe POSiR zamknięte

Stosując się do wytycznych związanych z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego zamykamy wszystkie obiekty sportowe i rekreacyjne POSiR.


Niektóre obiekty POSiR zamknięte

W związku z zaleceniami Prezydenta Miasta Poznania pływalnie oraz lodowiska zarządzane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zostają zamknięte od środy 11 marca 2020 na okres 2 tygodni. W celu minimalizowania rozprzestrzeniania się koronawirusa POSiR podjęły również decyzję o wyłączeniu z użytkowania niektórych innych obiektów.


8 marca – gorąca promocja

Z okazji Dnia Kobiet Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji proponują wszystkim paniom specjalną promocję. Każda pani, która zakupi bilet na basen będzie mogła w tym dniu bezpłatnie skorzystać z sauny. Promocja obowiązuje na Pływalni Krytej Rataje oraz Pływalni Krytej Chwiałka od godz. 10:00, a na Pływalni Atlantis od godz. 15:00.


Atlantis Aqua Maraton

Zapraszamy na niecodzienne wydarzenie już w poniedziałek 9 marca na Pływalni Atlantis. Podczas Aqua Maratonu można w jednym miejscu i czasie zapoznać się z paletą zajęć, które prowadzimy dla pań na naszej pływalni. 90 minut ćwiczeń specjalnie dla pań poprowadzą wszyscy nasi instruktorzy.


Romantyczny wieczór w Pływalni Atlantis

Nastrojowa muzyka, podwodne lampy i słodki poczęstunek dla korzystających z pływalni na os. Stefana Batorego. W Walentynki Atlantis zadba o to, by wprawić Was we wspaniały, romantyczny nastrój.


Ferie z POSiR

Jak najlepiej spędzić ferie? Aktywnie! Jeśli w czasie zimowej przerwy w zajęciach szkolnych zostajecie w Poznaniu POSiR pomoże wam w ciekawy sposób zagospodarować czas. Półkolonie, a może szybki kurs pływania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Atlantis w strukturach POSiR

Od początku 2020 roku Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji powiększają się. Oddziałem POSiR staje się Pływalnia Atlantis, która dotychczas funkcjonowała jako samodzielny zakład budżetowy Miasta Poznania.


Kontakt

Pływalnia miejska Atlantis

os. Stefana Batorego 101
60-687 Poznań

e-mail:

Uwagi i reklamacje prosimy zgłaszać pod adresem e-mail:

Pływalnia czynna jest codziennie w godzinach:

  • poniedziałek - piątek: 6:00 - 22:30
  • sobota, niedziela i święta: 7:00 - 22:00