Kompleks sportowy Kasprowicza

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Kasprowicza

Startuje pływalnia letnia Kasprowicza

Pływalnia letnia Kasprowicza otworzy się dla poznanianek i poznaniaków spragnionych kąpieli w sobotę w samo południe. Przez pierwszy tydzień będzie działała w godzinach 12.00-20.00.


Mnóstwo bezpłatnych atrakcji podczas lata z POSiR!

Basen, bowling, wycieczka a może kajaki? W czasie wakacji warto spędzić czas z Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji. Dostępna za darmo lub za symboliczną złotówkę oferta jest kierowana do dzieci oraz dorosłych.


Lato z POSiR za nami

Tysiące poznaniaków skorzystały z letniej oferty sportowej, rekreacyjnej i kulturalnej przygotowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Popularnością cieszyły się pływalnie letnie, kąpieliska, ale także półkolonie, wycieczki i spływy kajakowe oraz cykl koncertów #NaFalach.


Koniec sezonu na pływalniach letnich

Piątek 25 sierpnia będzie ostatnim dniem funkcjonowania basenów letnich na Chwiałce w obecnym sezonie. Pływalnia Kasprowicza będzie działała do niedzieli 3 września.


Pływalnia Kasprowicza zmienia godziny działania

Od poniedziałku 21 sierpnia Pływalnia Letnia Kasprowicza będzie czynna do godziny 19.00. Przesuwamy równocześnie możliwość kupienia biletu popołudniowego w cenie 12 zł na godz. 17.00. Zapraszamy do odwiedzin na naszym obiekcie.


Wracają baseny letnie. Piłkarskie czwartki na Chwiałce!

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników letniego wypoczynku nad wodą! Już od czwartku 9 sierpnia, zapraszamy ponownie na baseny letnie. Dodatkowo, na Chwiałce razem z Akademią Warty Poznań szykujemy coś dla najmłodszych fanów piłki nożnej.


Pływalnie letnie zamknięte do środy

Do środy 9 sierpnia z powodu niskich temperatur pływalnie letnie Chwiałka oraz Kasprowicza będą nieczynne. Godziny dla pływaków na pływalni Kasprowicza zostają utrzymane – basen 50-metrowy na tym obiekcie będzie czynny w godz. 7.00 – 9.00.


Ruszają pływalnie letnie

Sobota 17 czerwca będzie pierwszym dniem funkcjonowania pływalni letniej Kasprowicza. Baseny na Chwiałce wystartują tydzień później. W sobotę 24 czerwca będą jednak otwarte tylko dla uczestników Enea Junior Triathlon Poznań, a od następnego dnia będą czekały na każdego chętnego do kąpieli i ochłody.