Kompleks sportowy Kasprowicza

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Kasprowicza

Mega weekend na obiektach POSiR

W wakacje wkraczamy z wielkim przytupem. Na obiektach POSiR w całym mieście znajdziecie mnóstwo okazji do aktywnego spędzenia czasu. Przed Wami moc atrakcji przygotowanych przez pasjonatów sportowych emocji.


Startują letnie pływalnie POSiR

Początek wakacji to również start pływalni letnich Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Od soboty 25 czerwca będzie można korzystać z pływalni Kasprowicza, a dzień później dla wszystkich poznaniaków otworzy się Chwiałka.


Aqua aerobik na pływalni Letniej Kasprowicza w cenie biletu na basen

Nowa atrakcja dla odwiedzających nasz letni obiekt na Łazarzu. Ćwiczenia w wodzie z fajną muzyką i wykwalifikowanymi instruktorkami będą się odbywały cyklicznie do końca wakacji. W tym tygodniu jeszcze w piątek i sobotę 13 i 14 sierpnia, a od kolejnego tygodnia zawsze we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 17:00.


Koniec letniego sezonu kąpielowego – zapraszamy na pływalnie kryte

We wtorek 1 września rusza po przerwie Pływalnia Miejska Rataje na Osiedlu Piastowskim. Baseny letnie POSiR i kąpieliska miejskie kończą swoją pracę 31 sierpnia.


Łazarski Wyścig Australijski już w środę

Na Pływalnię Letnią w Parku Kasprowicza powraca impreza pływacka dla dzieci. Pierwsze zawody z cyklu już w środę 5 sierpnia o godzinie 17:00. Organizatorem jest Wojciech Kosiedowski - Radny Osiedla Św. Łazarz oraz Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku.


Nie bój się basenów!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz pytaniom użytkowników obiektów POSiR, a w szczególności pływalni, z których licznie korzystają poznaniacy przedstawiamy działania oraz fakty, które mogą być pomocne dla osób chcących skorzystać z naszych rekreacyjnych obiektów.


Letnie pływalnie POSiR zapraszają do przyjemnego orzeźwienia!

W sobotę 27 czerwca 2020 r. dla wszystkich poznaniaków otworzyły się Pływalnia Letnia Chwiałka oraz Pływalnia Kasprowicza. Spragnieni wodnych atrakcji i wypoczynku poznaniacy coraz liczniej odwiedzają oba obiekty, by w słońcu spędzać swój wolny czas.


Na baseny letnie POSiR kupisz bilet online przez platformę ToBilet.pl

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oraz Grupa MTP uruchamiają sprzedaż biletów online na basenach letnich POSiR.