Kompleks sportowy Kasprowicza

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Kasprowicza

Lato z POSiR za nami

Tysiące poznaniaków skorzystały z letniej oferty sportowej, rekreacyjnej i kulturalnej przygotowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Popularnością cieszyły się pływalnie letnie, kąpieliska, ale także półkolonie, wycieczki i spływy kajakowe oraz cykl koncertów #NaFalach.


Koniec sezonu na pływalniach letnich

Piątek 25 sierpnia będzie ostatnim dniem funkcjonowania basenów letnich na Chwiałce w obecnym sezonie. Pływalnia Kasprowicza będzie działała do niedzieli 3 września.


Pływalnia Kasprowicza zmienia godziny działania

Od poniedziałku 21 sierpnia Pływalnia Letnia Kasprowicza będzie czynna do godziny 19.00. Przesuwamy równocześnie możliwość kupienia biletu popołudniowego w cenie 12 zł na godz. 17.00. Zapraszamy do odwiedzin na naszym obiekcie.


Wracają baseny letnie. Piłkarskie czwartki na Chwiałce!

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników letniego wypoczynku nad wodą! Już od czwartku 9 sierpnia, zapraszamy ponownie na baseny letnie. Dodatkowo, na Chwiałce razem z Akademią Warty Poznań szykujemy coś dla najmłodszych fanów piłki nożnej.


Pływalnie letnie zamknięte do środy

Do środy 9 sierpnia z powodu niskich temperatur pływalnie letnie Chwiałka oraz Kasprowicza będą nieczynne. Godziny dla pływaków na pływalni Kasprowicza zostają utrzymane – basen 50-metrowy na tym obiekcie będzie czynny w godz. 7.00 – 9.00.


Ruszają pływalnie letnie

Sobota 17 czerwca będzie pierwszym dniem funkcjonowania pływalni letniej Kasprowicza. Baseny na Chwiałce wystartują tydzień później. W sobotę 24 czerwca będą jednak otwarte tylko dla uczestników Enea Junior Triathlon Poznań, a od następnego dnia będą czekały na każdego chętnego do kąpieli i ochłody.


Розпочинаються спортивні заняття для дітей та молоді з України / Ruszają zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży z Ukrainy

На дітей віком від 7 до 18 років, які через війну в Україні опинилися в Познані, чекають заняття з плавання, з катання на ковзанах та боксу. Заняття фінансує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки міста Познань. / Pływanie, nauka jazdy na łyżwach oraz boks czekają na dzieci w wieku 7-18 lat, które z powodu wojny na terytorium Ukrainy znalazły się w Poznaniu. Zajęcia sfinansowano ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) przy wsparciu Miasta Poznania.


Łazarski Wyścig Australijski powraca!

Już w niedzielę 21 sierpnia Pływalnia Letnia Kasprowicza szykuje dodatkową atrakcję dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia. Tego dnia od godziny 16.00 na dużym basenie pływackim będzie rozgrywany Łazarski Wyścig Australijski.