Kompleks sportowy Kasprowicza

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Kasprowicza

Aqua aerobik na pływalni Letniej Kasprowicza w cenie biletu na basen

Nowa atrakcja dla odwiedzających nasz letni obiekt na Łazarzu. Ćwiczenia w wodzie z fajną muzyką i wykwalifikowanymi instruktorkami będą się odbywały cyklicznie do końca wakacji. W tym tygodniu jeszcze w piątek i sobotę 13 i 14 sierpnia, a od kolejnego tygodnia zawsze we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 17:00.


Koniec letniego sezonu kąpielowego – zapraszamy na pływalnie kryte

We wtorek 1 września rusza po przerwie Pływalnia Miejska Rataje na Osiedlu Piastowskim. Baseny letnie POSiR i kąpieliska miejskie kończą swoją pracę 31 sierpnia.


Łazarski Wyścig Australijski już w środę

Na Pływalnię Letnią w Parku Kasprowicza powraca impreza pływacka dla dzieci. Pierwsze zawody z cyklu już w środę 5 sierpnia o godzinie 17:00. Organizatorem jest Wojciech Kosiedowski - Radny Osiedla Św. Łazarz oraz Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku.


Nie bój się basenów!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz pytaniom użytkowników obiektów POSiR, a w szczególności pływalni, z których licznie korzystają poznaniacy przedstawiamy działania oraz fakty, które mogą być pomocne dla osób chcących skorzystać z naszych rekreacyjnych obiektów.


Letnie pływalnie POSiR zapraszają do przyjemnego orzeźwienia!

W sobotę 27 czerwca 2020 r. dla wszystkich poznaniaków otworzyły się Pływalnia Letnia Chwiałka oraz Pływalnia Kasprowicza. Spragnieni wodnych atrakcji i wypoczynku poznaniacy coraz liczniej odwiedzają oba obiekty, by w słońcu spędzać swój wolny czas.


Na baseny letnie POSiR kupisz bilet online przez platformę ToBilet.pl

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oraz Grupa MTP uruchamiają sprzedaż biletów online na basenach letnich POSiR.


Startują pływalnie letnie

Sobota 27 czerwca będzie pierwszym dniem funkcjonowania poznańskich pływalni letnich. Chwiałka oraz zespół basenów w Parku Kasprowicza są przygotowane do sezonu zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa sanitarnego.


Półkolonie multisportowe z POSiR – ruszyły zapisy

Długo wyczekiwany letni wypoczynek pełen sportowych atrakcji w zasięgu ręki. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji uruchomiły właśnie zapisy na cztery lipcowe turnusy półkolonii multisportowych. Z oferty mogą skorzystać dzieci w wieku 7-13 lat.