Kompleks sportowy MOS

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy

Kontakt

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy

ul. Gdańska 1
61-123 Poznań

tel./fax 61 877 23 29
e-mail:

poniedziałek – piątek, godz. 7:30 – 15:00

NIP: 209-00-01-440

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące MOS

Jak działamy w święta?

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działania obiektów sportowo-rekreacyjnych Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.


Ruszają zapisy na Spartakiadę Seniorów!

Na przełom sierpnia i września poznańscy seniorzy powinni szykować sportową formę. W dniach 28 sierpnia – 1 września powraca bowiem Spartakiada Seniorów. W XVI edycji imprezy organizowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji poznaniacy w wieku 60+ będą mogli zmierzyć się z sobą w wielu dyscyplinach.


Wycieczki rodzinne z POSiR

Otwieramy zapisy na bezpłatne wakacyjne wycieczki rodzinne w ramach Akcji Lato z POSiR. W tym roku zabierzemy naszych uczestników na trzy wycieczki.


SP 66 zwycięża w finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej!

25 kwietnia 2023 r. na boiskach kompleksu MOS rozegrany został finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po wyrównanych spotkaniach tegorocznym mistrzem zostali zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 66.


Majówka na obiektach POSiR!

Majówka zbliża się wielkimi krokami! A my zapraszamy do aktywności sportowej na naszych obiektach. Zapowiadają się piękne dni ze słoneczną pogodą, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Z racji świątecznego rozkładu jazdy zachęcamy do sprawdzenia poniższego grafiku działalności naszych obiektów.


Transport do Żerkowa na finał województwa Wielkopolskiego w drużynowych biegach przełajowych

Planowany jest transport na finały wojewódzkie w drużynowych biegach przełajowych do Żerkowa.


Wielkanoc na obiektach POSiR!

Wielkanoc tuż tuż! A my zapraszamy do aktywności sportowej na naszych obiektach. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Z racji świątecznego rozkładu jazdy zachęcamy do sprawdzenia poniższego grafiku działalności naszych obiektów.


Sportowy weekend na obiektach POSiR

Niezwykle ciekawie zapowiada się weekend 10-12 marca na naszych obiektach. Mecze hokeja na lodzie, koszykówki, piłki nożnej oraz coś dla fanów biegania.


Kontakt

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy

ul. Gdańska 1
61-123 Poznań

tel./fax 61 877 23 29
e-mail:

poniedziałek – piątek, godz. 7:30 – 15:00

NIP: 209-00-01-440