Winogrady / Pływalnia kryta

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Winogrady

Funkcjonowanie obiektów POSiR w czasie Świąt Wielkanocnych

W okresie wielkanocnym funkcjonowanie obiektów sportowo-rekreacyjnych POSiR ulega zmianom. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i przypominamy, że zgodnie z przepisami sanitarnymi obiekty sportowe udostępniane są wyłącznie zawodnikom uprawiającym sport zawodowo, kadrze narodowej i ligom zawodowym.


Działalność Obiektów POSiR – obostrzenia obowiązujące od 27 marca 2021

Zgodnie z najnowszymi przepisami Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wprowadzają ograniczenia w działalności obiektów sportowych. Zmiany wchodzą w życie od soboty 27 marca i planowane są do 18 kwietnia 2021 r.


Dzień Kobiet z POSiR

Na zbliżające się Święto Kobiet pływalnie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji szykują udogodnienia i promocje, które umilą poznaniankom ten wyjątkowy dzień. W programie Aqua Maraton i nie tylko. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.


Zajęcia Aqua Senior

Od 8 marca zapraszamy seniorów na zajęcia Aqua Senior na Pływalni Miejskiej Winogrady. Zajęcia Aqua Senior, odbywają się na Pływalni Miejskiej Winogrady na basenie sportowym w ramach projektu finansowanego z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.


Zajęcia próbne na Pływalni Miejskiej Winogrady

1 marca startuje Pływalnia Miejska Winogrady, a już od 8 marca osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach zorganizowanych będą mogły wziąć udział w zajęciach próbnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zapisz się na zajęcia na Pływalni Winogrady!

Pływalnia Miejska Winogrady startuje 1 marca. Z nowego obiektu warto korzystać nie tylko indywidualnie, ale również na zajęciach zorganizowanych. Nauka pływania a może aqua aerobik? W ofercie coś dla siebie znajdą wytrawni pływacy oraz ci, którzy dopiero oswajają się z wodą. Nie zapominamy też o seniorach i dzieciach z niepełnosprawnościami.