Winogrady / Pływalnia kryta

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Winogrady

Pływalnia Winogrady - ograniczenia w korzystaniu z małego basenu

W dniach 28.03 - 30.03.2023 z przyczyn technicznych, nie będzie możliwości korzystania z basenu rekreacyjnego (małego) na Pływalni Miejskiej Winogrady. Zaplanowane w tych dniach zajęcia zorganizowane odbędą się w innym terminie.


Sportowy weekend na obiektach POSIR

Aqua Maraton, Początek sezonu Ekstraklasy Amp Futbolu, Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek w koszykówce oraz mnóstwo emocji dla miłośników piłki nożnej i hokeja na lodzie - to sportowe propozycje, na które zapraszamy przez cały weekend na obiekty POSiR.


5. edycja Aqua Maratonu

1,5 h świetnej zabawy w wodzie z DJ Gregorym. Instruktorzy prowadzący: Natalia i Filip. Bilet wstępu: 25 zł.


Zapraszamy na Aqua Maraton!

Już w najbliższą niedzielę 19 marca odbędzie się piąta edycja Aqua Maratonu. Wszystkich spragnionych energicznych ćwiczeń w wodzie połączonych z muzyką zapraszamy na Pływalnię Miejską Winogrady. To doskonała okazja, aby spędzić niedzielny wieczór w duchu sportu i aktywnie rozpocząć nowy tydzień.


Święto Zakochanych na sportowo

We wtorek 14 lutego warto odwiedzić pływalnie i lodowiska POSiR z ukochaną osobą. Tego dnia będzie na nich obowiązywała promocja "Dwa serca – jeden bilet".


Розпочинаються спортивні заняття для дітей та молоді з України / Ruszają zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży z Ukrainy

На дітей віком від 7 до 18 років, які через війну в Україні опинилися в Познані, чекають заняття з плавання, з катання на ковзанах та боксу. Заняття фінансує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки міста Познань. / Pływanie, nauka jazdy na łyżwach oraz boks czekają na dzieci w wieku 7-18 lat, które z powodu wojny na terytorium Ukrainy znalazły się w Poznaniu. Zajęcia sfinansowano ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) przy wsparciu Miasta Poznania.


Nowe ceny biletów wstępu na pływalnie miejskie

Od 1 lutego zmienią się ceny jednorazowych biletów wstępu na pływalnie miejskie POSiR. Podwyżki nie obejmują cen zajęć zorganizowanych i oferty specjalnej przygotowanej na ferie zimowe.


Mnóstwo atrakcji podczas ferii z POSiR

Nauka pływania na deskach SUP i na kajakach pod dachem, gry i zabawy oraz promocje dla tych, którzy chcą spędzić aktywnie ferie. Atrakcje na wszystkich chętnych czekają przede wszystkim na pływalniach, ale nie tylko.


Ankieta

ankieta

Ocena jakości usług

Wypełnij anonimową ankietę.