Winogrady / Pływalnia kryta

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Winogrady

Mnóstwo bezpłatnych atrakcji podczas lata z POSiR!

Basen, bowling, wycieczka a może kajaki? W czasie wakacji warto spędzić czas z Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji. Dostępna za darmo lub za symboliczną złotówkę oferta jest kierowana do dzieci oraz dorosłych.


Jak działamy podczas majówki?

Zapraszamy do odwiedzania naszych obiektów w trakcie długiego weekendu. W trakcie majówki mogą nastąpić zmiany w funkcjonowaniu poszczególnych oddziałów POSiR, dlatego zachęcamy do zapoznania się z majówkowym harmonogramem.


Pływacki Challenge 2024 na Winogradach

Pływalnia Miejska Winogrady zaprasza do udziału w zawodach dzieci i młodzież uczestniczącą w Pho3nix Akademii Pływania w aktualnym sezonie. Zawody odbędą się 8 czerwca 2024.


Jak działamy w święta?

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działania obiektów sportowo-rekreacyjnych Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w okresie świąt Wielkanocnych.


Urodzinowy weekend z Pływalnią Miejską Winogrady!

W dniach 1 – 3 marca 2024 swoje 3 urodziny obchodzić będzie Pływalnia Miejska Winogrady.


Akcja Zima na Pływalniach

Nauka pływania kajakiem, zajęcia z elementami ratownictwa wodnego, nauka pływania na deskach SUP oraz promocje cenowe to atrakcje przygotowane na dwa tygodnie ferii przez pływalnie miejskie POSiR.


Jak działamy w święta?

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działania obiektów sportowo-rekreacyjnych Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.


Jak działamy 1 listopada?

W święto Wszystkich Świętych zapraszamy na Lodowisko Malta. Będzie to jedyny czynny tego dnia obiekt POSiR. Pływalnie miejskie, korty i bowling na Ratajach oraz drugie z naszych lodowisk - na Chwiałce będą tego dnia nieczynne.


Ankieta

ankieta

Ocena jakości usług

Wypełnij anonimową ankietę.