komunikat

Pływalnie

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji od 12 lutego wznawiają działalność pływalnie Atlantis, Chwiałka i Rataje. Kursy nauki i doskonalenia pływania, aqua aerobiki, zajęcia dla seniorów oraz inne zajęcia sportowo-rekreacyjne rozpoczęte przed zawieszeniem działalności basenów są kontynuowane zgodnie z harmonogramem. Osoby korzystające z zajęć zorganizowanych prowadzonych przez podmioty zewnętrzne inne niż POSiR prosimy o kontakt ze swoimi szkołami pływania.

Osoby korzystające z pływalni indywidualnie powinny sprawdzić obowiązujący harmonogram dostępności torów basenowych na wybranej pływalni:

Uwaga, kursy nauki, doskonalenia pływania prowadzone przez POSiR na Pływalni Rataje zostaną wznowione w sobotę 13 lutego, a od piątku 12 lutego będzie możliwe indywidualne korzystanie z tego obiektu.

Lodowiska

Lodowisko Malta zakończyło sezon. Z Lodowiska Chwiałka mogą korzystać wyłącznie podmioty uczestniczące we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub uprawiające sport w ramach ligi zawodowej. Do 28 lutego 2021 nie będzie ślizgawek dla publiczności, kursów nauki jazdy i pozostałych zajęć.

Korty tenisowe

Korty tenisowe Oddziału Rataje wznawiają działalność. Sprawdź godziny otwarcia kortów. Limit dla przebywających na korcie: 5 osób.

Boiska i bieżnie

Boiska zarządzane przez POSiR będą udostępniane na zajęcia grupowe oraz zawody sportowe bez udziału publiczności. Osoby trenujące indywidualnie na bieżni lekkoatletycznej mogą korzystać z boisk Oddziału Golęcin oraz Młodzieżowego Ośrodka Sportowego w momencie, kiedy nie odbywają się na nich treningi zorganizowane.

Hale sportowe

Hale sportowe będą udostępniane wyłącznie podmiotom uczestniczącym we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub uprawiającym sport w ramach ligi zawodowej.

Pozostałe obiekty

Bowling – Oddział Rataje jest zamknięty. Skatepark Wyspa na os. Piastowskim zostanie otwarty, kiedy pozwolą na to warunki atmosferyczne.

Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.