Aktualności

Najświeższe informacje

Stadion Żużlowy - widok z lotu ptaka

- Cieszymy się, że życie zaczyna wracać na nasze obiekty. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji i jednocześnie apelujemy do wszystkich poznaniaków, aby korzystając z kortów i boisk stosowali się do zasad bezpieczeństwa, które obowiązują w czasie epidemii – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor POSiR.

Osoby korzystające z boisk i kortów nie muszą zasłaniać twarzy. Poza kortami i boiskami należy używać maseczek. Z uwagi na stan epidemii nie będą dostępne szatnie oraz pomieszczenia sanitarne z wyjątkiem toalet. Nie będzie również możliwości wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, rakiety tenisowe itp. należy przynieść ze sobą). Przypominamy, że place zabaw i siłownie zewnętrzne znajdujące się na terenach zarządzanych przez POSiR w dalszym ciągu pozostają wyłączone z użytku.

- Jesteśmy gotowi do działania i czekamy na tekst rozporządzenia Rady Ministrów. Do wszelkich zmian wprowadzanych przez rząd będziemy się dostosowywać na bieżąco - zaznacza Łukasz Miadziołko.

Obiekty, które ruszają 4 maja

Oddział Rataje

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 20.00, a w soboty i niedzielę w godz. 10.00 – 18.00.

Oddział Golęcin

W poniedziałek 4 maja zostają wznowione treningi na boisku piłkarskim (stadion żużlowy). Sprawdź: szczegółowe zasady korzystania z obiektu (PDF). Jednocześnie przypominamy, że stadion lekkoatletyczny jest wyłączony z użytku ze względu na trwającą modernizację.

Wznowiona zostaje możliwość rezerwacji i korzystania z noclegów.

Hotel Camping Malta

Wznowiona zostaje możliwość rezerwacji i kwaterowania się zarówno w części hotelowej jak i campingowej. Goście hotelowi mogą korzystać z Restauracji Rycerskiej z zachowaniem wprowadzonych przez rząd obostrzeń. Pozostałe osoby mogą zamawiać dania wyłącznie na wynos.

Oddział Rataje - kort ziemny
MOS - boisko piłkarskie
Hotel Camping Malta - recepcja z zewnątrz (fot. A. Ciereszko)