biegnąca zawodniczka

Udział w konferencji przeznaczony jest dla organizatorów oraz pasjonatów biegania chcących poszerzyć i udoskonalić swoją wiedzę z zakresu organizacji imprez. W tegorocznym programie pojawią się takie zagadnienia jak wpływ imprez na środowisko naturalne oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji jako wsparcia dla organizatorów. Poruszony zostanie także temat marketingu Myopia, a także problem pozyskiwania nowych biegaczy oraz oczekiwania kobiet względem imprez biegowych.

Nie zabraknie również czasu na aktywność fizyczną. Wraz z uczestnikami konferencji przebiegniemy się dookoła Jeziora Maltańskiego lub odwiedzimy Termy Maltańskie.

Organizatorami konferencji są Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - dwa podmioty mające duże doświadczenie i wiedzę w zakresie organizacji wydarzeń sportowych.

Zapisy poprzez formularz rejestracyjny potrwają do 20 lutego.

Opłata za udział w konferencji wynosi 550 zł brutto za osobę i obejmuje udział w dwudniowych obradach, przerwy kawowe w oba dni oraz lunch pierwszego dnia, kolację i imprezę integracyjną pierwszego dnia, udział w atrakcjach przewidzianych przez organizatorów, certyfikat uczestnictwa w konferencji oraz pakiet konferencyjny. Opłata nie obejmuje kosztów noclegu. Rekomendujemy nocleg w Hotelu Camping Malta, który znajduje się 400m od Maltańskiego Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego, w którym odbywać się będzie konferencja. Na hasło „konferencja biegowa” goście otrzymują 20% zniżki.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji dostępne są na naszej stronie.