mały basen - z bicza wodnego leci woda

Czwartek 25 lutego to pierwszy dzień zapisów na zajęcia zorganizowane prowadzone przez POSiR na Pływalni Miejskiej Winogrady. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą zajęć.

W ofercie zajęć zorganizowanych znalazły się zajęcia, które dobrze sprawdziły się na innych obiektach POSiR, ale nie zabraknie też nowości, adresowanych do dzieci z niepełnosprawnościami.

– Chcemy wykorzystać świetne warunki techniczne pływalni i przygotowanie naszych instruktorów do zajęć z udziałem osób ze szczególnymi potrzebami. Pływalnia Winogrady planuje uruchomić zajęcia w małych grupach dla dzieci z zespołem Downa oraz indywidualne sesje dla dzieci ze spektrum autyzmu – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor POSiR.

Zapisy przyjmowane są na miejscu w kasie pływalni na os. Zwycięstwa 124. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 503 436 934 oraz do zapisów mailowych: .

Osobom zainteresowanym Pływalnia Winogrady na początku marca będzie proponowała udział w zajęciach próbnych. W połowie miesiąca wystartują regularne zajęcia.

1 marca – start basenu

Wszystkich chętnych na indywidualne korzystanie z Pływalni Miejskiej Winogrady zapraszamy już od poniedziałku 1 marca.

Pływalnia Miejska Winogrady będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-22.00, a w soboty i niedziele w godz. 7.00-22.00. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przewidują, że godziny przedpołudniowe i wczesno popołudniowe wykorzystywane będą przez poznańskie szkoły. Przed wybraniem się na basen należy sprawdzić harmonogram dostępności torów basenowych. Warto śledzić go na bieżąco, gdyż może ulegać zmianom.

Klienci indywidualni za godzinę korzystania z pływalni zapłacą 14 zł (bilet normalny) i 12 zł (bilet ulgowy). Ulgi przysługują dzieciom, młodzieży, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom. Posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Miasta Poznania mogą liczyć na 25-procentowy rabat. Pobyt w saunie oznacza dopłatę 60 groszy za minutę. Miłośnicy pływania będą mogli zakupić karnety z 5-procentowym rabatem. Pełny cennik zawierający również ceny poszczególnych kursów i zajęć zorganizowanych dostępny jest na podstronie pływalni: Cennik.

Basen 25 metrowy (fot. Bartosz Jasiński)
Podnośnik dla osób z niepełnosprawnością (fot. Bartosz Jasiński)
Basen 25 metrowy (fot. Bartosz Jasiński)