Aktualności

Bieżące informacje dotyczące kopleksu Kiekrz

Poznańskie kąpieliska coraz bardziej dostępne dla osób z niepełnosprawnościami

Korzystanie z poznańskich kąpielisk przez osoby z niepełnosprawnością ruchową staje się łatwiejsze. Na dwa z nich trafiły pod koniec lipca wózki-amfibie, które pomagają plażowiczom ze specjalnymi potrzebami dostać się do wody.


12 czerwca startują miejskie kąpieliska

Od soboty 12 czerwca można korzystać z pięciu miejskich kąpielisk. Na plażowanie i kąpiel pod czujnym okiem ratowników Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają do Kiekrza, Krzyżownik, Strzeszynka, nad Rusałkę i nad Maltę.


Funkcjonowanie obiektów POSiR w czasie weekendu 1-3 maja

W czasie weekendu 1-3 maja ulega zmianie sposób funkcjonowania niektórych obiektów sportowo-rekreacyjnych POSiR. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.


Konkurs na dzierżawę nieruchomości w Kiekrzu

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji ogłosiły konkurs na 10-letnią dzierżawę  nieruchomości wraz z budynkiem usługowym - Plaża Parkowa nad Jeziorem Kierskim (ul. Ks. E. Nawrota 14). Oferty można składać do 29 marca br. w siedzibie POSiR.


Kolejne miejsca wypoczynku i rekreacji zrealizowane w ramach PBO

Otoczenie poznańskich jezior - Strzeszyńskiego, Kierskiego i Rusałki - zmieniło się w ostatnich latach nie do poznania. Metamorfoza miejskich plaż to zasługa mieszkańców i Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.


Koniec letniego sezonu kąpielowego – zapraszamy na pływalnie kryte

We wtorek 1 września rusza po przerwie Pływalnia Miejska Rataje na Osiedlu Piastowskim. Baseny letnie POSiR i kąpieliska miejskie kończą swoją pracę 31 sierpnia.


Międzynarodowy Maraton Pływacki "Wpław przez Kiekrz"

Już w najbliższą sobotę, 11 lipca odbędzie się najstarszy maraton pływacki, w którym udział wezmą najlepsi pływacy długodystansowi.


11 czerwca startują miejskie kąpieliska

Poznaniacy spragnieni wypoczynku nad wodą od czwartku 11 czerwca mogą korzystać z pięciu miejskich kąpielisk. Na plażowanie i kąpiel pod czujnym okiem ratowników Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają do Kiekrza, Krzyżownik, Strzeszynka, nad Rusałkę i nad Maltę.