Kompleks sportowy Malta

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Malty.

Działanie obiektów POSiR 6 stycznia 2022 r.

Zapraszamy do sprawdzenia, jak funkcjonują obiekty sportowe POSiR w dniu 6 stycznia i w następującym po tej dacie "długim weekendzie".


27 grudnia Kopiec Wolności otwarty dla zwiedzających

W 103 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji otworzą dla zwiedzających Kopiec Wolności nad jeziorem Maltańskim. Na szczyt będzie można wejść 27 grudnia między godzinami 11:00 a 16:00.


11 listopada Kopiec Wolności otwarty dla zwiedzających

Z okazji Święta Niepodległości Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji otworzą dla zwiedzających Kopiec Wolności nad jeziorem Maltańskim. Na szczyt będzie można wejść 11 listopada między godzinami 11:00 a 16:00.


Haloweenowe atrakcje na obiektach POSiR

Nie bójcie się przyjść na pływalnię i lodowisko! Pod koniec października na naszych obiektach mogą pojawić się potwory, wampiry i inne zjawy. Gwarantujemy, że choć strasznie, to na pewno będzie miło. Na haloweenowe atrakcje lodowiska zapraszają w sobotę, a pływalnie w niedzielę.


Startuje Lodowisko Malta

Od soboty 30 października Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają na Lodowisko Malta. Pierwsze w tym roku kroki na tafli będzie można postawić już rano, a wieczorem tego samego dnia na poznaniaków czeka haloweenowe Ice Party. Najciekawiej przebrane osoby od godziny 19.00 mogą liczyć na miłe niespodzianki.


Funkcjonowanie obiektów POSiR 1 i 11 listopada

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością obiektów POSiR podczas świąt Wszystkich Świętych oraz Dnia Niepodległości.


Hotel Camping Malta z tytułem Mister Camping

Prowadzony przez POSiR Hotel Camping Malta zdobył tytuł Mister Camping przyznawany najlepszym obiektom campingowym w Polsce. Na naszym maltańskim obiekcie miało również w tym roku miejsce seminarium Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.


Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w kajakarstwie

W sobotę 9 października na torze regatowym Malta w Poznaniu odbędą się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w kajakarstwie. W imprezie weźmie udział ponad 450 zawodników z 23 klubów, w tym również z Niemiec. We wszystkich grupach wiekowych zawody będą się odbywały na dystansie 500m.


Kontakt

Oddział Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań

tel. 61 876 60 11
e-mail:

NIP: 209-00-01-440