Kompleks sportowy Malta

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Malty.

3 maja Kopiec Wolności będzie otwarty dla zwiedzających!

Z okazji Święta Konstytucji 3 maja, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji otworzą dla zwiedzających Kopiec Wolności nad jeziorem Maltańskim. Na szczyt będzie można wejść 3 maja w godzinach 10:00 – 19:00.


13 edycja Ekonomicznej Piątki - 7 kwietnia 2024 r.

13 edycja biegu pod nazwą Ekonomiczna Piątka, odbędzie się 7 kwietnia w niedzielę 2024 r. oczywiście nad Jeziorem Maltańskim. Jak informują organizatorzy o godzinie 10:45 przed biegiem startują Nordic Walkerzy oraz uwaga nowość - Slow Joggingowcy. O godzinie 12:00 - start biegu wokół jeziora.


Kolejna edycja BIEGu NA TAK nad Maltą!

6 kwietnia (sobota) 2024 r. nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu, odbędzie się kolejna, XII już edycja BIEGu NA TAK! To jak mówią organizatorzy "bieg bez barier". Nad poznańską Maltą KAŻDY będzie mógł stanąć na starcie i pobiec! Głównym celem wydarzenia jest urzeczywistnienie wizji społeczeństwa, które nie wyklucza nikogo. W biegu mogą wspólnie wziąć udział osoby pełnosprawne oraz osoby z niepełnosprawnością, osoby starsze i młodsze, doświadczeni biegacze i amatorzy, kobiety i mężczyźni.


21 edycja biegów memoriałowych Bronisława Szwarca

Zapraszamy na 21 edycję biegów memoriałowych Bronisława Szwarca, która już po raz 17 organizowana jest w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


Kibolska Dycha 2024

24 marca na terenie Toru Regatowego Malta odbędzie się drugi Bieg Kibiców Kolejorza – Kibolska Dycha. Trasa i dystans nie uległy zmianie. Zawodnicy będą mieli do pokonania prawie dwa okrążenia jeziora, czyli 10 kilometrów.


Utrudnienia w ruchu - Recordowa Dziesiątka

Jeżeli w najbliższą niedzielę wybieracie się nad Jezioro Maltańskie w celach rekreacyjnych – na spacer, na kawę, na rower czy do zoo – pamiętajcie proszę, że w dniu 17.03 odbędzie się tu Recordowa Dziesiątka. To duża impreza biegowa, z którą łączą się pewne utrudnienia w ruchu.


20. Recordowa Dziesiątka nad Maltą!

Sezon biegowych imprez 2024 nad Maltą rozpoczyna się już w ten weekend! W sobotę, 16 marca - Nocna Recordowa Piątka, a w niedzielę 17 marca - Recordowa Dziesiątka (dawniej Maniacka) i biegi dziecięce. Organizatorem biegów jest Fundacja Maniacka Dziesiątka.


Koniec sezonu na Lodowisku Malta

Ponad 50 tys. osób odwiedziło w tym sezonie Lodowisko Malta. Szansa na zwiększenie tej liczby jest jeszcze tylko do niedzieli 10 marca. Tego dnia obiekt przy starcie Toru Regatowego Malta kończy działalność.


Kontakt

Oddział Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań

tel. 61 876 60 11
e-mail:

NIP: 209-00-01-440