Kompleks sportowy Malta

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Malty.

Zakaz kąpieli na Malcie

Z powodu zakwitu sinic na Malcie obowiązuje zakaz kąpieli wydany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Na kąpielisku została wywieszona czerwona flaga, pojawiły się również tablice informujące o zakazie.


Woda w Malcie przydatna do kąpieli

Od czwartku 21 lipca nad Maltą można nie tylko plażować, ale także wejść do wody. Podczas kontroli pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej nie stwierdzili występowania zjawiska zakwitu sinic na kąpielisku.


Mega weekend na obiektach POSiR

W wakacje wkraczamy z wielkim przytupem. Na obiektach POSiR w całym mieście znajdziecie mnóstwo okazji do aktywnego spędzenia czasu. Przed Wami moc atrakcji przygotowanych przez pasjonatów sportowych emocji.


Puchar Świata w Wioślarstwie w Poznaniu

16 czerwca w czwartek rozpoczną się w Poznaniu zmagania Pucharu Świata w wioślarstwie. W walce o medale nie zabraknie Polaków, w tym reprezentantów wielkopolskich klubów. Puchar Świata w Poznaniu odbędzie się po raz siódmy.


Puchar Świata w Kajakarstwie i Parakajakarstwie od czwartku w Poznaniu

Już w najbliższy czwartek 26 maja na torze regatowym Malta wystartują zmagania najlepszych kajakarzy globu w ramach Pucharu Świata w Kajakarstwie i Parakajakarstwie. Podczas 4 dni regat niemal 900 zawodników powalczy o 157 medali w 26 konkurencjach.


Poznańskie Dragony już w najbliższą sobotę!

Już w najbliższą sobotę, 14 maja na poznańskiej Malcie ponad 500 osób weźmie udział w jednej z największych w Polsce amatorskich imprez na wodzie - 6. Poznań Canoe Challenge, XII Mistrzostwach Szkół w Smoczych łodziach oraz 4. Mistrzostwach w Smoczych łodziach dla Firm i Instytucji.


Ponad 800 uczniów na listach startowych Memoriału Bronisława Szwarca

Drużynowe biegi przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży będą miały miejsce nad Maltą już w środę 13 kwietnia. Start i meta imprezy zlokalizowana jest na Polanie Harcerza. Pierwsi zawodnicy wyruszą na trasę chwilę po 11:00.


Kajakarskie Mistrzostwa Świata wracają do Poznania!

Po 16 latach Mistrzostwa Świata w kajakarstwie zawitają ponownie na Tor Regatowy Malta. Międzynarodowa Federacja Kajakowa przyznała Poznaniowi prawo do organizacji najważniejszych zawodów globu w 2026 roku.


Kontakt

Oddział Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań

tel. 61 876 60 11
e-mail:

NIP: 209-00-01-440