Kompleks sportowy Malta

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Malty.

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w kajakarstwie

W sobotę 9 października na torze regatowym Malta w Poznaniu odbędą się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w kajakarstwie. W imprezie weźmie udział ponad 450 zawodników z 23 klubów, w tym również z Niemiec. We wszystkich grupach wiekowych zawody będą się odbywały na dystansie 500m.


Sztafetowe biegi przełajowe za nami

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Polanę Harcerza na Malcie znów wypełnili uczniowie poznańskich szkół, którzy rywalizowali w Sztafetowych biegach przełajowych rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


Trwają zapisy na Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Już we wtorek 28 września Polana Harcerza nad Maltą wypełni się uczestnikami Sztafetowych Biegów Przełajowych. Do 24 września swoje reprezentacje mogą zgłaszać szkoły podstawowe i ponadpodstawowe.


Zmiany organizacji ruchu w związku z triathlonem

W dniach 18 września (w godzinach od 10:00 do 14:30) oraz 19 września (w godzinach 7:00 do 15:00) w związku z odbywającymi się zawodami JBL Super League Triathlon Poznań 2021 wystąpią zmiany w organizacji ruchu.


Super League Triathlon już w najbliższy weekend

W najbliższy weekend na Malcie, w ramach CIECH Tri Tour, odbędzie się JBL Super League Triathlon. Profesjonalni zawodnicy będą mierzyć się w Mistrzostwach Polski, a dla najmłodszych przygotowano dostosowane do wieku trasy i atrakcje.


Zakwit sinic na kąpielisku Malta - zakaz kąpieli

Od niedzieli 22 sierpnia na kąpielisku miejskim Malta obowiązuje zakaz kąpieli spowodowany zakwitem sinic w akwenie. Przypominamy, że podczas obecności służb ratowniczych na kąpielisku będzie wywieszona czerwona flaga. Zakaz obowiązuje do odwołania.


Wioślarze powalczą na Malcie w Mistrzostwach Polski

W sobotę i niedzielę 7-8 sierpnia Tor Regatowy Malta będzie gościł wioślarzy startujących w Enea Mistrzostwach Polski Seniorów. W programie sobotnich regat będą przedbiegi i repasaże, a w niedzielę odbędą się półfinały i finały.


Woda w Malcie przydatna do kąpieli

Nad Maltą powraca możliwość kąpieli. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny ocenił wodę na kąpielisku jako przydatną do kąpieli. Powodem wcześniejszego zakazu był zakwit sinic.


Kontakt

Oddział Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań

tel. 61 876 60 11
e-mail:

NIP: 209-00-01-440