Kompleks sportowy Malta

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Malty.

Regaty kajakowe im. Wojciecha Skrzypczyńskiego

W najbliższą sobotę na Torze Regatowym Malta odbędą się pierwsze w tym sezonie regaty kajakowe imieniem Wojciecha Skrzypczyńskiego.


Poznań gospodarzem Mistrzostw Europy w Kajakarstwie i Parakajakarstwie

Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie i Parakajakarstwie, których gospodarzem miał być Duisburg, zostały odwołane przez organizatorów. Organizacji imprezy podjął się więc Polski Związek Kajakowy – a najlepsi kajakarze kontynentu zmierzą się w czerwcu na Torze Regatowym Malta w Poznaniu.


Poznań zorganizuje Puchar Świata w 2023!

Międzynarodowa Federacja Kajakowa (ICF) wybrała miasta – organizatorów międzynarodowych imprez kajakowych na lata 2023 – 2025. Wśród nich znalazł się Poznań, który w 2023 roku gościć będzie uczestników Pucharu Świata.


17. Recordowa Dziesiątka nad Maltą

Pierwsza w tym roku impreza biegowa nad Maltą odbędzie się w formule indywidualnego testu na czas. Bieg odbędzie się wokół jeziora, bez wybiegania w przestrzeń miejską. Start zlokalizowany zostanie na terenie Trybun Ziemnych – pomiędzy trybunami toru regatowego, a stokiem narciarskim.


Woda wraca do Malty

Po czterech miesiącach woda wraca do Jeziora Maltańskiego. Napełnianie zbiornika potrwa co najmniej trzy tygodnie. Nieckę wypełni około 2 mln metrów sześciennych wody. Pierwsze wydarzenie na Torze Regatowym Malta – Regaty Otwarcia Sezonu w kajakarstwie – będzie miało miejsce w sobotę 10 kwietnia.


Działalność Obiektów POSiR od 12 lutego 2021 r.

Od piątku 12 lutego luzowane są obostrzenia związane z działalnością sportowo-rekreacyjną. Sprawdź, które obiekty POSiR działają i na jakich zasadach.


Wybierz się na wirtualny spacer po dnie Jeziora Maltańskiego

Spacer po dnie Jeziora Maltańskiego to najbezpieczniejsza i w pełni legalna forma wycieczki, w miejscu, które dostępne jest tylko raz na cztery lata. Wystarczy jedno kliknięcie.


Lodowisko Malta kończy sezon 2020/2021

Informujemy, że podjęliśmy decyzję o zakończeniu tegorocznego sezonu łyżwiarskiego nad Maltą. Dziękujemy wszystkim fanom jazdy na łyżwach za prawie półtora miesiąca obecności na naszym lodowisku.


Kontakt

Oddział Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań

tel. 61 876 60 11
e-mail:

NIP: 209-00-01-440