Kompleks sportowy Malta

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Malty.

Działalność Obiektów POSiR od 12 lutego 2021 r.

Od piątku 12 lutego luzowane są obostrzenia związane z działalnością sportowo-rekreacyjną. Sprawdź, które obiekty POSiR działają i na jakich zasadach.


Wybierz się na wirtualny spacer po dnie Jeziora Maltańskiego

Spacer po dnie Jeziora Maltańskiego to najbezpieczniejsza i w pełni legalna forma wycieczki, w miejscu, które dostępne jest tylko raz na cztery lata. Wystarczy jedno kliknięcie.


Lodowisko Malta kończy sezon 2020/2021

Informujemy, że podjęliśmy decyzję o zakończeniu tegorocznego sezonu łyżwiarskiego nad Maltą. Dziękujemy wszystkim fanom jazdy na łyżwach za prawie półtora miesiąca obecności na naszym lodowisku.


Działalność Obiektów POSiR – obostrzenia obowiązujące od 28 grudnia 2020 r.

Zgodnie z najnowszymi przepisami Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wprowadzają ograniczenia w działalności obiektów sportowych. Zmiany wchodzą w życie od poniedziałku 28 grudnia 2020 r. i planowane są do 14 lutego 2021 r.


Jak działamy w święta?

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działania obiektów sportowo-rekreacyjnych Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w okresie świąt Bożego Narodzenia.


Godziny pracy Lodowiska Malta w okresie świątecznym

Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Dla wszystkich łyżwiarzy zainteresowanych ofertą Lodowiska Malta w tym okresie prezentujemy harmonogram jego pracy.


Trwa spuszczanie wody z Malty

Elektryczne hulajnogi, deskorolki, okulary, biżuteria, telefony komórkowe, krzesło, rower, a nawet... wiertarka - to wszystko znaleziono podczas spuszczania wody z Jeziora Maltańskiego.


Świąteczna oferta Restauracji Rycerskiej

Na Święta Bożego Narodzenia nasza maltańska Restauracja Rycerska przygotowała specjalne menu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień na świąteczny stół.


Kontakt

Oddział Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań

tel. 61 876 60 11
e-mail:

NIP: 209-00-01-440