Kompleks sportowy Malta

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Malty.

Rusza Lodowisko Malta

W środę 18 listopada startuje Lodowisko Malta. Sezonowy obiekt jak co roku stanął w okolicach startu Toru Regatowego Malta przy ul. Jana Pawła II. Od niedzieli do czwartku będzie on czynny w godz 8:00 do 22:00, a w piątki i soboty o godzinę dłużej, czyli do 23:00.


Działanie obiektów POSiR w Święto Niepodległości

11 listopada, w dniu Święta Niepodległości ulegają zmianie godziny pracy niektórych obiektów POSiR. W tym roku nie będzie możliwości wejścia na Kopiec Wolności nad Maltą.


Zaczyna się spuszczanie wody z Malty

W piątek 6 listopada Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji rozpoczynają spuszczanie wody z Jeziora Maltańskiego. Operacja, którą przeprowadza się raz na cztery lata, pozwala na oczyszczenie dna zbiornika ze śmieci i namułów.


Obiekty hotelowe POSiR tylko dla gości w celach służbowych

Zgodnie z wytycznymi i obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd od soboty 7 listopada Hotel Camping Malta oraz Noclegi Golęcin będą świadczyły usługi wyłącznie osobom podróżującym w celach służbowych.


1 listopada - praca obiektów POSiR

W święto Wszystkich Świętych większość obiektów POSiR będzie nieczynna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją.


Jak działamy – zasady funkcjonowania obiektów POSiR od 24 października 2020

Od soboty 24 października następują zmiany w działalności obiektów POSiR. Większość obiektów sportowo-rekreacyjnych działa bez zmian.


Centralne Kontrolne Regaty Jesienne zamykają sezon na Torze Regatowym Malta

Już w najbliższy weekend na Torze Regatowym Malta odbędą się Centralne Kontrolne Regaty Jesienne w wioślarstwie. To ostatnie zawody w tej dyscyplinie sportu w tym miejscu w 2020 roku.


Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie za nami. 4 medale Polaków

W zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie rozgrywanych na Torze Regatowym Malta Reprezentacja Polski spisała się w nich na medal, a nawet na cztery. Zawody były jedyną międzynarodową imprezą wioślarską seniorów w tym sezonie.


Kontakt

Oddział Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań

tel. 61 876 60 11
e-mail:

NIP: 209-00-01-440