Kompleks sportowy Malta

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Malty.

Zmiany dotyczące parkowania na terenie Hotelu Camping Malta

Od 26 września zmieniają się zasady funkcjonowania parkingu na naszym terenie. Każda osoba wjeżdżająca na teren Hotelu Campingu Malta będzie musiała pobrać bilet i wnieść opłatę w automacie lub w recepcji. Zmiany wprowadzamy, aby zapewnić dostępność miejsc parkingowych dla naszych gości.


Regaty Nadziei Olimpijskich za nami

To były niezwykle udane regaty Nadziei Olimpijskich dla reprezentacji Polski. Przez 4 dni na poznańskim Jeziorze Malta rywalizowało ponad 800 nastoletnich zawodniczek i zawodników z całego świata. W tym gronie biało-czerwoni pokazali się ze wspaniałej strony, zdobywając w sumie 29 medali.


Regaty Nadziei Olimpijskich na Malcie!

W czwartek w Poznaniu rozpocznie się kolejne kajakarskie święto. Czterdzieści trzy reprezentacje z pięciu kontynentów, w tym biało-czerwoni, wezmą udział w turnieju Nadziei Olimpijskich, który dla wielu zawodników stanowi preludium do wielkich, sportowych karier.


Malta nominowana w konkursie na architektoniczną wizytówkę Poznania

Srebrny Quadro to nagroda, która zostanie przyznana dzięki głosom poznaniaków. Głosować można na jeden z 24 obiektów. W tym znakomitym gronie znalazł się również kompleks sportowo-rekreacyjny na Malcie zarządzany przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.


Ograniczenia w parkowaniu na Malcie w dniach 27-30 lipca

Informujemy, iż w związku z wydarzeniem „Wyrąbany Weekend” na Malcie od czwartku (27.07) do niedzieli (30.07) górny parking na mecie toru regatowego Malta będzie nieczynny. Będzie się na nim odbywała część zaplanowanych atrakcji.


Wyrąbany weekend na torze regatowym Malta w Poznaniu

W ostatni weekend lipca czeka nas niezapomniane wydarzenie. W jednym miejscu odbędą się bowiem zawody STIHL TIMBERSPORTS® w ekstremalnym cięciu i rąbaniu drewna, festiwal rzeźby w drewnie – POZNAŃ WOOD FESTIWAL, organizowany przez miasto Poznań oraz Festiwal Smaków Food Trucków.


Pierwszy muzyczny weekend #NaFalach za nami

Dagadana, Mela Koteluk i Kwadrofonik, a także Zalia i Matylda/Łukasiewicz pięknymi występami otworzyli tegoroczny cykl koncertów #NaFalach. Zobaczcie zdjęcia z pierwszego weekendu #NaFalach. Muzyczne lato w Poznaniu rozpoczęło się na dobre.


Pierwszy muzyczny weekend #NaFalach

DagaDana, Mela Koteluk oraz Kwadrofonik otworzą cykl koncertów #NaFalach już w piątek, 30 czerwca. Na pierwszy muzyczny weekend Miasto Poznań zaprosi melomanów nad Jezioro Maltańskie. Wszystkie koncerty #NaFalach są bezpłatne.


Kontakt

Oddział Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań

tel. 61 876 60 11
e-mail:

NIP: 209-00-01-440