Kompleks sportowy Rataje

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Rataj

Pływalnia Rataje otwarta dla zawodników kadry narodowej

Od poniedziałku 4 stycznia 2021 r. Pływalnia Miejska Rataje będzie otwarta dla zawodników będących członkami kadry narodowej powołanymi przez Polski Związek Pływacki i Polski Związek Triathlonu. Korzystanie z basenu jest możliwe wyłącznie po okazaniu stosownych dokumentów.


Działalność Obiektów POSiR – obostrzenia obowiązujące od 28 grudnia 2020 r.

Zgodnie z najnowszymi przepisami Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wprowadzają ograniczenia w działalności obiektów sportowych. Zmiany wchodzą w życie od poniedziałku 28 grudnia 2020 r. i planowane są do 31 stycznia 2021 r.


Jak działamy w święta?

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działania obiektów sportowo-rekreacyjnych Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w okresie świąt Bożego Narodzenia.


Pływalnia Miejska Rataje nieczynna w najbliższy wtorek i piątek

We wtorek 15 i w piątek 18 grudnia zostają odwołane zaplanowane na te dni zajęcia zorganizowane i treningi. Powodem jest przerwa w dostawie ciepła związana z pracami wykonywanymi na terenie Rataj przez spółkę Veolia.


Warsztaty pływackie – dobry prezent na Mikołajki

Wszystkim, którzy szukają prezentu na Mikołajki proponujemy Mikołajkowe Warsztaty Pływackie. W dwa najbliższe weekendy instruktorzy POSiR pomogą Wam poprawić umiejętności pływackie, a wszystko w cenie normalnego biletu wstępu na basen.


Pływalnia Rataje – zapisy na nowy cykl Szkoły Pływania

Rusza nowy cykl zajęć Szkoły Pływania na Pływalni Miejskiej Rataje. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapisów.


Działanie obiektów POSiR w Święto Niepodległości

11 listopada, w dniu Święta Niepodległości ulegają zmianie godziny pracy niektórych obiektów POSiR. W tym roku nie będzie możliwości wejścia na Kopiec Wolności nad Maltą.


1 listopada - praca obiektów POSiR

W święto Wszystkich Świętych większość obiektów POSiR będzie nieczynna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową informacją.


Kontakt

Oddział Rataje

os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań

tel. 61 871 06 42, 61 877 23 78

NIP: 209-00-01-440