Kompleks sportowy Rataje

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące Rataj

22 maja 2024 bowling nieczynny

Szanowni klienci, w środę 22 maja bowling w Oddziale Rataje na Osiedlu Piastowskim będzie nie czynny z powodu awarii. Za utrudnienia przepraszamy!


Jak działamy podczas majówki?

Zapraszamy do odwiedzania naszych obiektów w trakcie długiego weekendu. W trakcie majówki mogą nastąpić zmiany w funkcjonowaniu poszczególnych oddziałów POSiR, dlatego zachęcamy do zapoznania się z majówkowym harmonogramem.


Jak działamy w święta?

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działania obiektów sportowo-rekreacyjnych Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w okresie świąt Wielkanocnych.


Ruszyły zapisy na Chwiałkę Volley

Już w najbliższym sezonie letnim odbędzie się Chwiałka Volley 2024 – dziewiąta edycja festiwalu siatkówki plażowej organizowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. W tym roku rywalizacja przebiegać będzie w kilku kategoriach: żeńskiej, męskiej, mikstów i masters.


Akcja Zima na Pływalniach

Nauka pływania kajakiem, zajęcia z elementami ratownictwa wodnego, nauka pływania na deskach SUP oraz promocje cenowe to atrakcje przygotowane na dwa tygodnie ferii przez pływalnie miejskie POSiR.


Jak działamy w święta?

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działania obiektów sportowo-rekreacyjnych Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.


Seniorzy w akcji

Kochani Seniorzy! Wierzymy, że aktywność fizyczna i umysłowa to klucz do zdrowia i pełnego życia, bez względu na wiek. Dlatego z wielką radością zapraszamy Was na cykl zajęć rekreacyjno-sportowych na terenie miasta Poznania, które wystartują już w lutym 2024!


Zapisz się na Aqua Aerobik lub Aqua Senior!

Jeszcze przed świętami Pływalnia Miejska Rataje planuje rozruszać mieszkańców na zajęciach Aqua Aerobiku oraz Aqua Senior. Właśnie ruszyły zapisy, na które serdecznie zapraszamy.


Kontakt

Oddział Rataje

os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań

tel. 61 871 06 42, 502 361 499

NIP: 209-00-01-440