Kompleks sportowy Golęcin

Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Golęcin

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce (Licealiada)

Trwają zapisy na Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Licealiada w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


1MILA Poznań już 26 września! Stań na starcie Olimpijczykami!

Trwają ostatnie dni zapisów na 1MILĘ – mityng lekki i atletyczny w Poznaniu. Już w przyszłą niedzielę, 26 września na poznańskim Golęcinie każdy amator biegania będzie mógł sprawdzić swoje siły na stadionowej bieżni i spotkać się na starcie z Olimpijczykami! Zapisy trwają tylko do piątku, 17 września!


Monika Pyrek Tour na Golęcinie

Już w piątek 20 sierpnia na stadionie lekkoatletycznym Golęcin odbędzie się impreza z udziałem młodych adeptów skoku o tyczce oraz wielokrotnej medalistki Mistrzostw Świata i Europy w tej konkurencji. To również okazja do bliższego zapoznania się ze skokiem o tyczce przez najmłodszych poznaniaków. Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału uczestników półkolonii, obozów, szkół letnich oraz rodziców z dziećmi.


Jak biegać 1 MILĘ? – radzą Joanna Jóźwik, Marcin Lewandowski i Bartosz Olszewski

Już 26 września na stadionie POSiR Golęcin będzie można stanąć na starcie 1MILI i powalczyć o tytuł Amatorskiego Mistrza Poznania w biegu na 1 milę. Jak trenować do dystansu 1 mili? Jakie tempo założyć na starcie? Swoimi radami i osobistymi, startowymi patentami podzielili się z nami Ambasadorowie 1MILI: Joanna Jóźwik, Marcin Lewandowski i Bartosz Olszewski!


Zapata Miralles wygrał Poznań Open 2021!

Główny faworyt do triumfu w turnieju Poznań Open 2021 potwierdził swoje najlepsze rozstawienie i pewnie zwyciężył w finale gry pojedynczej. Hiszpan Bernabe Zapata Miralles okazał się lepszy od Czecha Jiriego Lehecki w decydującym spotkaniu, pokonując 19-latka 6:3, 6:2.


Na Golęcinie trwa Poznań Open

Do niedzieli 1 sierpnia potrwają zmagania 32 singlistów i 16 par deblowych w ATP Challengerze Poznań Open. Mecze pierwszej rundy rozpoczęły się w poniedziałek. Areną najważniejszej poznańskiej imprezy tenisowej są korty na Golęcinie.


Veni Vidi Vici - Poznański Bieg Otwarcia Igrzysk.

Choć łacińskie motto olimpijskie brzmi Citius-Altius-Fortius „szybciej, wyżej, silniej (mocniej)” to uczestnicy biegu mogą śmiało wypowiedzieć słowa Gajusza Juliusza Cezara - Veni vidi vici „Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem”.


Poznański Bieg Otwarcia Igrzysk. Trwają zapisy!

23 lipca na Stadionie POSiR Golęcin odbędzie się I Poznański Bieg Otwarcia Igrzysk. To impreza biegowa odbywająca się w dniu otwarcia Igrzysk Olimpijskich, Tokio 2021. Start i meta imprezy będzie zlokalizowana na Stadionie POSiR Golęcin, a trasa poprowadzi uczestników wokół jeziora Rusałka.


Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440