Kompleks sportowy Golęcin

Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Golęcin

Poznań Athletics Grand Prix 2020 za nami!

Zwycięskie starty faworytów, rekord stadionu Michała Haratyka i ważna wiadomość dla poznańskich kibiców – w 2021 roku Poznań będzie organizatorem 97. PZLA Mistrzostw Polski.


Poznań gospodarzem 97. PZLA Mistrzostw Polski w 2021 roku

97. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w przyszłym roku  w Poznaniu. Zmagania czołówki polskich lekkoatletów kibice będą podziwiać na stadionie POSiR Golęcin. Decyzję o powierzeniu Poznaniowi prawa do organizacji wydarzenia podjął Zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.


Bilety na Poznań Athletics Grand Prix 2020 wyprzedane

Informujemy, że wyczerpaliśmy limit biletów dostępnych na mityng lekkoatletyczny w dn 11 września 2020 na Golęcinie. Nie ma Już możliwości zakupu przez platformę tobilet.pl. Dziękujemy za zainteresowanie.


Park Tenisowy Olimpia zaprasza na LOTOS PZT Polish Tour

Czołowi polscy tenisiści rywalizują na Golęcinie o zwycięstwo w ogólnopolskiej imprezie rozgrywanej w ramach Narodowego Pucharu Polski.


Zamknięcie rzutni bocznej na terenie Kompleksu Golęcin

16. sierpnia 2020 roku rozpoczyna się modernizacja rzutni bocznej na terenie kompleksu Golęcin. W związku z tym, rzutnia będzie nieczynna do 23 sierpnia 2020. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.


Kompleks sportowy na Golęcinie wzbogacił się o kolejny obiekt

Zakończyły się prace budowlane nowego boiska do piłki nożnej wraz z infrastrukturą lekkoatletyczną. Obiekt powstał na niezagospodarowanej dotąd działce między ul. Niestachowską a stadionem lekkoatletycznym.


Szatnie na kompleksie Golęcin zamknięte do odwołania

Drodzy zawodnicy, trenerzy, kierownicy drużyn! W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, do odwołania nie będą udostępniane szatnie na kompleksie Golęcin.


Startuje 2. Liga Żużlowa!

Na stadionie żużlowym POSiR Golęcin w niedzielę 2 sierpnia żużlowcy #SpecHouse PSŻ Poznań zainaugurują starty w 2. Lidze żużlowej. Zaczną iście "międzynarodowo" - w niedzielne południe zmierzą się z niemieckim beniaminkiem rozgrywek - MSC Wölfe Wittstock.


Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440