Kompleks sportowy Golęcin

Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Golęcin

Działalność Obiektów POSiR – aktualne zasady

Zgodnie z najnowszym poluzowaniem obostrzeń dotyczących sportu i rekreacji prosimy o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania obiektów Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Aktualne przepisy obowiązują od 1 do 7 maja.


Funkcjonowanie obiektów POSiR w czasie weekendu 1-3 maja

W czasie weekendu 1-3 maja ulega zmianie sposób funkcjonowania niektórych obiektów sportowo-rekreacyjnych POSiR. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.


Mural dla Sołacza i Golęcina

Szare, pokryte graffiti ściany tunelu na Golęcinie wkrótce zmienią się nie do poznania. Studenci Uniwersytetu Artystycznego im. M. Abakanowicz w Poznaniu przygotowują właśnie murale, które pojawią się w przejeździe pod ul. Niestachowską jeszcze przed zaplanowanymi na czerwiec imprezami lekkoatletycznymi – mityngiem Poznań Athletics Grand Prix oraz 97. PZLA Mistrzostwami Polski.


Działalność Obiektów POSiR – zasady obowiązujące od 16 kwietnia 2021

Zgodnie z najnowszymi przepisami Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji wprowadzają ograniczenia w działalności obiektów sportowych. Zmiany będą funkcjonowały do 25 kwietnia 2021 r.


Funkcjonowanie obiektów POSiR w czasie Świąt Wielkanocnych

W okresie wielkanocnym funkcjonowanie obiektów sportowo-rekreacyjnych POSiR ulega zmianom. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i przypominamy, że zgodnie z przepisami sanitarnymi obiekty sportowe udostępniane są wyłącznie zawodnikom uprawiającym sport zawodowo, kadrze narodowej i ligom zawodowym.


Trwa modernizacja obiektów sportowych na Golęcinie

Trwają niezbędne prace modernizacyjne na Golęcinie przygotowujące stadion lekkoatletyczny do czerwcowych 97. PZLA Mistrzostw Polski.


Ruszyła strona internetowa 97. PZLA Mistrzostw Polski

Najważniejsza tegoroczna impreza lekkoatletyczna w Polsce – 97. PZLA Mistrzostwa Polski – ma już swoją stronę internetową. Będziemy na niej zamieszczać informację zarówno dla kibiców jak i zawodników.


Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski U23 w Poznaniu

Kolejne ważne zawody lekkoatletyczne będą organizowane w Poznaniu. Zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki przyznał Poznaniowi organizację Mistrzostw Polski U23 w roku 2022. Impreza odbędzie się na stadionie POSiR Golęcin.


Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440