Kompleks sportowy Golęcin

Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Golęcin

Jak działamy w święta?

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działania obiektów sportowo-rekreacyjnych Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.


Seniorzy w akcji

Kochani Seniorzy! Wierzymy, że aktywność fizyczna i umysłowa to klucz do zdrowia i pełnego życia, bez względu na wiek. Dlatego z wielką radością zapraszamy Was na cykl zajęć rekreacyjno-sportowych na terenie miasta Poznania, które wystartują już w lutym 2024!


Trzykrotna mistrzyni olimpijska debiutuje na 1MILI Poznań!

To będzie niezła gratka dla fanów lekkiej atletyki! Już 17 września na mityngu 1MILI w Poznaniu zadebiutuje jedna z najwybitniejszych polskich lekkoatletek w historii, trzykrotka mistrzyni olimpijska, wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem – Anita Włodarczyk! Mityng 1MILA Poznań to impreza biegowa dla amatorów. Każdy może stanąć na starcie wraz z Mistrzynią i spróbować swoich sił na bieżni. Zapisy trwają tylko do 10 września!


Igrzyska Kids Run na Golęcinie!

30 lipca na stadionie lekkoatletycznym POSiR odbędzie się sportowy piknik dla całych rodzin.


Żużlowe gwiazdy na Golęcinie!

W sobotę 8 lipca o godzinie 14:00 na torze w Poznaniu reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Dla wielu zawodników naszej reprezentacji będzie to świetna okazja do zapewnienia sobie miejsca w składzie na nadchodzący Drużynowy Puchar Świata we Wrocławiu. Mecz na poznańskim torze to ostatni sprawdzian dla Polaków przed tą prestiżową imprezą.


Rekordowy mityng w Poznaniu!

Stadion na Golęcinie sprzyjał dziś lekkoatletom. Aż w dziewięciu konkurencjach padł rekord mityngu, trzykrotnie osiągano rekord stadionu, a wynik biegu na 2000 m z przeszkodami jest najlepszym rezultatem na tym dystansie w obecnym sezonie.


Dostępność obiektów LA dla trenujących indywidualnie

Uprzejmie informujemy, że w związku z organizacją Memoriału Czesława Cybulskiego, który zaplanowano na niedzielę 18 czerwca, stadion lekkoatletyczny POSiR przy ul. Warmińskiej będzie dostępny dla trenujących indywidualnie tylko do środy 14 czerwca natomiast z sąsiedniego boiska rozgrzewkowego będzie można korzystać do piątku 16 czerwca.


Sportowy weekend na obiektach POSiR!

Puchar Świata w Kajakarstwie, starcie PSŻ Poznań w eWinner 1 lidze oraz zawody Mysza Surf Cup na Jeziorze Kierskim to sportowe propozycje, na które zapraszamy przez cały weekend na obiekty POSiR.


Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440