Kompleks sportowy Golęcin

Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440

Aktualności

Bieżące informacje z oddziału Golęcin

Podaj Dalej – sztafeta charytatywna

Z dystansem 100 kilometrów – nie indywidualnie, ale wspólnymi siłami – zmierzą się uczestnicy PODAJ DALEJ – sztafety charytatywnej. Bieg odbędzie się na stadionie lekkoatletycznym POSiR Golęcin w środę 27 kwietnia.


Ruszyła sprzedaż biletów na Poznań Athletics Grand Prix 2022

Ruszyła sprzedaż biletów na tegoroczną edycję Poznań Athletics Grand Prix. Mityng z udziałem znakomitych polskich i zagranicznych lekkoatletów odbędzie się 27 maja na stadionie lekkoatletycznym POSIR Golęcin. Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie online poprzez platformę ToBilet.pl.


Działalność obiektów POSiR w okresie świąt wielkanocnych

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działania naszych obiektów w czasie zbliżających się świąt. Dodatkowo od Wielkiego Czwartku do Poniedziałku Wielkanocnego na 3 pływalniach krytych przygotowaliśmy promocję dla klientów indywidualnych.


Ruszyły zapisy na 1MILĘ 2022!

Dwa miasta, cztery konkurencje biegowe i dobroczynność w podwójnym wymiarze! Tak zapowiadają się tegoroczne edycje 1MILI, największej stadionowej imprezy biegowej dla amatorów. Już 5 czerwca w Warszawie i 25 września w Poznaniu każdy będzie mógł sprawdzić się na bieżni!


2. Poznański Bieg Otwarcia Igrzysk już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę 6 lutego, w drugim dniu Zimowych Igrzysk Olimpijskich, Pekin 2022 na Stadionie POSiR Golęcin odbędzie się 2. Poznański Bieg Otwarcia Igrzysk. Tak jak poprzednio start i meta imprezy zlokalizowana będzie na obiektach POSiR Golęcin, a trasa poprowadzona będzie po przepięknych terenach wokół jeziora Rusałka.


Mistrzyni Olimpijska wystartuje w 2. Poznańskim Biegu Otwarcia Igrzysk!

Na swoim koncie ma 6 medali mistrzostw Europy (w tym 2 złote), 2 medale mistrzostw świata, ale tym największym jej sportowym sukcesem jest złoty medal wywalczony wspólnie z Magdaleną Fularczyk podczas Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku w Rio de Janeiro. Nasza poznańska wioślarka, Natalia Madaj-Smolińska, bo o niej mowa wystartuje w 2. Poznańskim Biegu Otwarcia Igrzysk, który odbędzie się w niedzielę 6 lutego 2022 roku na Stadionie POSiR Golęcin.


Hala pneumatyczna na Golęcinie ochroni sportowców przed zimnem i opadami

Zbliża się kolejna inwestycja rozwijająca kompleks sportowy na Golęcinie. Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiła przetarg, który wyłoni wykonawcę robót polegających na budowie hali pneumatycznej nad boiskiem obok stadionu lekkoatletycznego.


Poznański Bieg Otwarcia Igrzysk

W niedzielę 6 lutego 2022 roku na Stadionie POSiR Golęcin odbędzie się 2. Poznański Bieg Otwarcia Igrzysk. Start i meta imprezy zlokalizowana będzie na Stadionie POSiR Golęcin.


Kontakt

Oddział Golęcin

ul. Warmińska 1
60-622 Poznań

tel. 61 840 68 72
e-mail:

NIP: 209-00-01-440