Stadion nocą (fot. Adam Ciereszko) boisko posir1 kasprowicza malta3 chwiałka2 kite piłka nożna bowling chwiałka1 Malta malta2 posir2

Hotel Camping Malta

Camping-Hotel Malta to kompleks 70 domków

1, 2 i 4-osobowych, trzygwiazdkowy hotel, 40 zagospodarowanych miejsc dla pojazdów caravaningowych, pole namiotowe na ok. 60 namiotów oraz funkcjonalne zaplecze (sanitariaty z prysznicami, kuchnia, pralnia, świetlica). Położony w okolicy Mety Toru Regatowego Malta, Camping-Hotel Malta może pochwalić się pięknym, zielonym krajobrazem i spokojnym klimatem, wysoce cenionym przez turystów.

Ośrodek jest zrzeszony w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. O wysokim poziomie usług świadczą przyznane mu tytuły „Mister Camping” nadawane przez Federację od 1997 roku. Camping Malta posiada cztery gwiazdki – ocenę maksymalną w tej kategorii obiektów.

W pobliżu ośrodka znajduje się rozległy Wielkopolski Park Zoologiczny oraz kolejka wąskotorowa Maltanka, która w okresie wiosenno-letnim organizuje wycieczki do Parku Zoologicznego. Na terenie Malty znajduje się sztuczny, całoroczny stok narciarski z wyciągami, plaża i kąpielisko. W sezonie zimowym czynne jest zadaszone, oświetlone lodowisko, korty tenisowe o bardzo dobrej nawierzchni dynatopowej z oświetleniem i zapleczem, a miłośnikom wycieczek rowerowych camping umożliwia wypożyczenie rowerów.

Wspaniała okolica Jeziora Maltańskiego stwarza doskonałe warunki do pracy, przeprowadzania kursów oraz wypoczynku.

Adres:
ul. Krańcowa 98
61-036 Poznań
tel. +48 (61) 876 62 03
fax. +48 (61) 876 62 83
e-mail: camping@malta.poznan.pl
https://campingmalta.poznan.pl

https://campingmalta.poznan.pl/

Wszystkie banery
partner karty dużej rodziny Ofeta dla seniora Grafika, Poznańska Karta Turystyczna Poznańska Złota Karta
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Jana Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 835 79 00
fax. +48 61 833 46 51
ikona, link facebook
yt
Menu
Menu strony
Menu strony