Od kilku sezonów Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowują i rozbudowują ofertę dla miłośników siatkówki plażowej. W tym roku zmieniamy formułę tej imprezy - nie będzie już eliminacji i turnieju finałego, wracają za to miksty. Wszystkie rozgrywki odbędą się na czterech boiskach Basenu Chwiałka. Kompleks ten pozwala na sprawne przeprowadzenie zawodów par żeńskich i mieszanych jednego dnia. Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne pakiety startowe z koszulkami zawodniczymi, a na najlepszych nagrody finansowe. Opłata za udział w turnieju wynosi 60 złotych za parę. Zgłoszenia przyjmować będziemy od niedzieli 21.06 od godziny 20:00 dla wszystkich kategorii. Liczba miejsc w turniejach jest ograniczona. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Program

plakat Chwiałka Volley 2020

Nagrody

W każdym z turniejów organizator przewidział nagrody finansowe w wysokości 1500zł, rzeczowe oraz puchary. Dodatkowo uhonorowani zostaną najlepsi zawodnicy poszczególnych rozgrywek - MVP.

Pula nagród, w każdym z turniejów podzielona zostanie następująco:

 • 1 miejsce - 800zł
 • 2 miejsce - 400zł
 • 3 miejsce - 200zł
 • 4 miejsce - 100zł

Pakiety startowe

W skład pakietów startowych dla wszystkich uczestników i uczestniczek turniejów eliminacyjnych wchodzą:

 • koszulka zawodnicza dla mężczyzn lub top plażowy dla kobiet
 • pakiet żywieniowy
 • woda

Zapisy

Swój udział w turniejach Chwiałka Volley należy zgłosić mailowo na adres . Limit uczestników w każdym turnieju wynosi 24 zespoły. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby drużyn, w zależności od liczby zgłoszeń. Obowiązuje kolejność zapisów. Opłata startowa wynosi 60 złotych za parę i płatna jest przelewem - po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w zawodach. Rejestracja wygląda następująco:

 • do każdego turnieju kwalifikuje się 19 par, według kolejności zgłoszeń
 • organizator zastrzega sobie prawo do przyznania 5 dzikich kart na każdy z turniejów
 • w przypadku nieskorzystania z prawa do przyznania dzikich kart przez organizatora obowiązuje kolejność zgłoszeń, aż do wyczerpania limitu miejsc
 • po wyczerpaniu limitu miejsc, zapisy prowadzone są na listę rezerwową

Lokalizacja

Basen Chwiałka, ul. Spychalskiego 34 (dawniej ul. Chwiałkowskiego), 61-553 Poznań.

Regulamin

Przed wzięciem udziału w cyklu należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem rozgrywek (PDF). Wszelkie spory rozstrzygane będą na miejscu przez organizatora.

Zapraszamy serdecznie

Jeśli masz jakieś pytania, napisz na . Zapraszamy również na nasze profile w mediach społecznościowych - Chwiałka Volley i POSiR. Do zobaczenia na piasku.

Chwiałka Volley 2019

Tak wyglądały: turnieje Chwiałka Volley rozegrane w zeszłym roku. Przypomnijmy, że w kategorii męskiej zwyciężyli Dariusz Tkaczuk i Jakub Zdybek. Wśród pań najlepsze okazały się być Anna Urych-Turska oraz Julia Jurczyk-Bury.

Organizatorzy

Partnerzy

Nasze turnieje nie odbyłyby się bez wsparcia partnerów. Dziękujemy, że jesteście z nami!

baner Chwiałka Volley 2020

Organizator

Dział Organizacji Imprez i Marketingu

ul. Jana Spychalskiego 34
61-553 Poznań

tel. 61 83 57 917, 61 83 57 208

e-mail: